Dr Agnieszka Szymecka – Wesołowska na konferencji „Od pola do stołu”

Dr Agnieszka Szymecka – Wesołowska na konferencji „Od pola do stołu”
Już 30 czerwca br. zapraszamy na konferencję „Od pola do stołu” organizowaną przez Ambasadę Francji, podczas której na temat problemu marnowania żywności będą dyskutować przedstawiciele wielu środowisk zaangażowanych w problem food-waste: producenci i dystrybutorzy żywności, sieci handlowe, organy publiczne, NGO, naukowcy. Spotkanie poprowadzi MARIE CHRISTINE LE GAL, Radczyni ds. Rolnych.
W gronie ekspertów znajduje się dr Agnieszka Szymecka – Wesołowska, która weźmie udział w panelu „Działania firm z branży spożywczej i handlowej na rzecz ograniczenia marnowania żywności – wymiana doświadczeń” i omówi uwarunkowania prawne dotyczące walki z marnowaniem żywności.
Wydarzenie odbędzie się w Ambasadzie Francji, transmisja on-line dostępna będzie bezpłatnie.
Zapraszamy do udziału!
Sytuacja prawna mięsa laboratoryjnego

Sytuacja prawna mięsa laboratoryjnego

W ubiegły czwartek, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w istotnym webinarze, zorganizowanym przez wiadomoscihandlowe.pl, poświęconym tematyce mięsa komórkowego.

E-forum Prawa Żywnościowego

E-forum Prawa Żywnościowego

23-24 listopada 2023 roku nasze ekspertki – Agnieszka Szymecka-Wesołowska, Aleksandra Jasieniak oraz Alicja Michałowska – będą się dzielić swoją wiedzą w roli prelegentek podczas eFORUM &#...